ONLINE VYSIELANIA EVENTOV

In

Prispôsobte svoje akcie a eventy aktuálnej situácii

Profesionálne livevysielania, konferencie, livestreamy, živé vstupy či iné vaše špecifické požiadavky spojené so živým vysielaním zastrešíme u nás v La Verde Events.
Čo pre našich klientov aktuálne zabezpečujeme?
  • Živé vysielania odborno-vzdelávacích webinárov
  • Online živé prenosy svadieb v rámci Sk a zahraničia
  • Online živé prenosy pohrebov v rámci Sk a zahraničia
Ako to funguje?

Live prenosy vieme zabezpečiť z akéhokoľvek miesta, či už v exteriéri alebo interiéri.

Používame profesionálnu kamerovú techniku, pričom čerešničkou na torte je mobilná kamera, ktorá dokáže diváka vtiahnuť do deja, a signál tejto kamery dokážeme bezdrôtovo preniesť do našej strižne až na vzdialenosť 900 metrov s takmer nulovou latenciou.

Kamerový záznam v reálnom čase striháme cez profesionálnu hardverovú réžiu “blackmagic”, ktorý následne vieme zobrazovať na projektoroch, televíziách, veľkoplošných LED obrazovkách alebo priamo streamovať/vysielať na vaše webové stránky, YouTube, Instagram, Facebook, príp. vlastné špecifické riešenia.

Z pohľadu vašich divákov je sledovanie prenosov veľmi jednoduché, pozerateľné na akomkoľvek počítači, smart TV alebo mobile či tablete. Stačí im preposlať link/vašu stránku, kde bude online vysielanie prebiehať. K vysielaniu vieme pripojiť online chat a komentáre, povoliť/zakázať pretáčanie, pozastavenie sledovania prenosu, následné stiahnutie záznamu a mnoho iných špecifických požiadaviek.

Živé vysielania vieme vysielať verejne, uzamknúť len pre prihlásených divákov alebo úplne súkromne.

Ak si prajete vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku, kontaktujte nás a spoločne nájdeme pre vás vhodné riešenie. Online vysielania vieme zabezpečiť už od 200€. Záleží od rozsahu a veľkosti akcie či eventu.